Služby

asesro

Naše služby

Engineering & Dizajn

Pripravíme riešenie na základe vašich požiadaviek s cieľom konkurencieschopnosti. V ASE používame niekoľko druhov CAD softvéru. Na kreslenie a výkresy máme BricsCAD a na 3D modelovanie používame SolidWorks a CATIA.

Výroba

Naša výroba má vždy na pamäti kvalitu a spoľahlivosť. Hlavným zameraním je výroba oceľových konštrukcií, dopravníkov a strojov. S našimi skúsenosťami vás však vieme podporiť aj pri preprave tovaru paletami, prípravkami, manipulátormi...

Inštalácie

Inštalačný tím sa zameriava na rýchlosť a hladký priebeh. Vieme ponúknuť stavbyvedúcich, robotníkov, zváračov, vodičov vysokozdvižných a teleskopických manipulátorov, elektrikárov a iných. Všetci sú skúsení vo svojom odbore a absolvujú pravidelné školenia.

Certifikácia a konzultácie

Naša spoločnosť poskytuje kompletný servis za účelom certifikácie zariadení s ohľadom na bezpečnosť, ako aj požiadavky na uvedenie stroja do prevádzky alebo uvedenie na trh. Ide o skutočne rozsiahle služby, ktoré vieme poskytnúť, či už možnosť konzultácie, alebo priamo zabezpečiť vykonanie jednotlivých úkonov u zákazníka.

Popredajné služby

Po úspešnej inštalácii a odovzdaní zostávame v kontakte s našimi zákazníkmi, ponúkame im služby, vylepšenia, možnosti rozšírenia pôvodných nápadov a mnoho ďalšieho. Záleží nám na tom, či naše produkty slúžia dobre, alebo sa dajú upgradovať podľa súčasného technologického pokroku.

Špeciálne služby

Túto špeciálnu službu môže zažiť iba náš zákazník. Ku každému nášmu zákazníkovi sa snažíme pristupovať ako k svojmu priateľovi, čo nám dáva možnosť ho hlboko spoznať a ponúknuť mu služby, ktoré sa vymykajú štandardu. Staňte sa našim zákazníkom a vyskúšajte to.