O nás

2008

since

We always find a solution

Advanced Solution Engineeing

ASE spĺňa a prekračuje očakávania zákazníkov od roku 2008, kedy náš generálny riaditeľ Lee Cheon Ho založil Advanced Solution Engineering s.r.o. Poskytovanie špecifických inžinierskych riešení pre zákazníkov bolo stredobodom záujmu v počiatkoch ASE a pokračuje aj dnes, ruka v ruke s realizáciou celého projektu.
História

Od roku 2008

Začínali sme v malej kancelárii v Žiline len s tromi zamestnancami, ktorí sa starali o dizajn a inžinierstvo. Prostredníctvom hlbokej vízie jej zakladateľa, odhodlaného úsilia kvalifikovaných inžinierov a kvalifikovanej pracovnej sily sme sa vypracovali na silnú a spoľahlivú spoločnosť. 

Za štyri roky našej existencie sme získali tím odhodlaných pracovníkov a presťahovaním sa do väčších priestorov o 900 m2 v Tepličke nad Váhom sme mohli rozbehnúť vlastnú výrobu. Tu sa však náš rast nezastavil a opäť sme sa presťahovali do väčších priestorov v obci Strečno, ktoré majú rozlohu 8 300 m2. S veľkou továrňou prichádzajú veľké projekty. 

ASE sa rýchlo stáva spoľahlivým partnerom Hanwha Corporation, Murata Machinery, Kia Slovakia, Hyundai Motor Czech a Mobis Slovakia. Naďalej sa zameriavame na výrobu oceľových konštrukcií, regálových systémov, strojov, výrobných liniek, prepravných paliet a pod.